2017 Honda Civic RS

Honda Civic RS

 

2017 Honda Civic RS 1.5 litre hacme sahip 182 beygir 220 nm tork güç üreten benzinli motorla satışa sunuluyor. Honda’nın ortalama olarak 100 kilometrede 6 litrelik bir karma tüketim değeri verdiği bu motor 7 ileri CVT şanzımanla geliyor. 0-100 km hıza  8.1 saniye de ulaşan Civic Rs performans konusunda bir hayli iddialı.

 

 

7 inç TFT-LCD ekranı ve multimedya sistemleri ile dikkatleri üzerine toplayan Honda ön konsolda gerçekten güzel bir iş çıkarmış. Genel olarak japon otomobilleri olmak üzere çoğu otomobilin yaşamış olduğu ses yalıtımı sorunu bu araçta daha az hissedilebilir düzeyde.. Koltuklar rahat ve diz mesafesi yeterli ayrıca bagajı da 509 litre olan Honda Civic geniş aileler için ideal .

 

Honda’nın geliştirdiği Honda Sensing algılama sistemi ile Şeritten Çıkma Uyarısı . Şerit Takip Yardım Sistemi, Hız Azaltma Öndeki Aracı Algılama İleri Çarpışma Uyarısı Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi özellikleriyle yolu algılıyor , kullanıcıya konforu ve güvenliği bir arada sunuyor.

 

17 inç jantları , uzaktan motor çalıştırma , anahtarsız giriş , Kör Nokta Uyarı Sistemi , çift yönlü klima hız sabitleyici ,start stop ve yokuş kalkış desteği ile de farkını ortaya koyan Honda Civic Rs kendi segmentinde eşsiz olmaya devam ediyor.

 

2017 Civic RS’in başlangıç fiyatıysa 117.400 TL olarak belirlenmiş. Kullanıcılar istedikleri paket ve donanım seçeneklerini eklemek istediğinde bu fiyatta değişmeler olabiliyor. Civic RS, Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu , dijital kadran ve kişisel zevklere göre eklenebilen opsiyonları ile kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Yeni Civici deneyimleyen kullanıcılar otomobilden genel olarak memnun fakat aracın manuel versiyonunun da olması gerektiğini ve Türkiye pazarına geç geldiğini dile getiriyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir